لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل در استفاده از سامانه فقط با ایمیل webmaster@econferences.ir مکاتبه کرده و از تماس تلفنی با دبیرخانه جدا بپرهیزید.

با توجه به تعداد زیاد ارائه های ارسالی در سامانه، روال بررسی و تایید فایل ها ممکن است تا 24 ساعت به طول بینجامد. لطفا شکیبا بوده از ارسال چندین باره فایل خودداری نمایید.

 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رابطه عوامل انگیزشی با فرسودگی شغلی بر رفتار معلمان تربیت بدنی شهرکرد
۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ عصر
ارسلا : #1
رابطه عوامل انگیزشی با فرسودگی شغلی بر رفتار معلمان تربیت بدنی شهرکرد
[هدف از پژوهش حاضر بررسی ارتباط عوامل انگیزشی با فرسودگی شغلی بر رفتار معلمان تربیت بدنی شهرکرد بود. این تحقیق توصیفی از نوع همبستگی و با توجه به ماهیت موضوع از روش "پیمایشی- میدانی" می باشد. جامعه آماری شامل کلیه معلمان تربیت بدنی شاغل در شهرکرد در سال تحصیلی 1392-1391 بودند (00N=2). بر اساس فرمول حجم نمونه کوکران تعداد 132 نفر به صورت تصادفی ساده به عنوان نمونه آماری انتخاب شدند. برای دستیابی به اهداف تحقیق از پرسشنامه مشخصات فردی، پرسشنامه استاندارد فرسودگی شغلی ماسلاچ جکسون (1981) و پرسشنامه استاندارد نیازهای گوردون (1994) استفاده شد. در پژوهش حاضر پایایی پرسشنامه ها با استفاده از روش آلفای کرونباخ به ترتیب 081/0 و 77/0 محاسبه شد. در بخش آمار توصیفی فراوانی، درصد، میانگین و انحراف استاندارد و در بخش آمار استنباطی آزمون های تحلیل واریانس، ضریب آلفای کرونباخ، ضریب همبستگی پیرسون و مجذور آن برای آزمون فرضیه های تحقیق با کمک نرم افزار spss استفاده شد. یافته های تحقیق نشان داد بین عوامل انگیزشی و فرسودگی شغلی همبستگی معکوس و معنی داری وجود دارد. بین عوامل انگیزشی، خستگی عاطفی و احساس عدم موفقیت فردی معلمان زن رابطه معکوس و معنی داری وجود دارد (008/0=P و 001/0=P). بین عوامل انگیزشی و احساس عدم موفقیت فردی معلمان مرد رابطه معکوس و معنی داری وجود دارد (049/0=P). سطح معنی داری 05/0 در نظر گرفته شد.نحوه ارائه: سخنرانی.[font=Arial][/font][/size]


فايل (هاي) پيوست
.zip  پاورپوینت کیش.zip (اندازه : 849.87 KB / دانلود ها : 7)
يافتن تمامي ارسالات اين کاربر
۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ عصر
ارسلا : #2
RE: رابطه عوامل انگیزشی با فرسودگی شغلی بر رفتار معلمان شهرکرد
باسلام
تشکر ازموضوع جالبتان
يافتن تمامي ارسالات اين کاربر


پرش به انجمن :


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان